Wszystkie usługi w jednym miejscu!

Zlecaj i wykonuj zadania w swojej okolicy.

scroll

W czym możemy Ci pomóc?

cokolwiek@2x.png

Cokolwiek

transport@2x.png

Transport

opieka@2x.png

Opieka

sprzatanie@2x.png

Sprzątanie

edukacja@2x.png

Edukacja

mechanika@2x.png

Mechanika

it&biznes@2x.png

IT & Biznes

ogrod@2x.png

Ogród

zlotaraczka@2x.png

Złota rączka

uroda@2x.png

Uroda

Teraz już wszystko masz pod ręką!

Jeżeli masz coś do zrobienia albo szukasz pracy to weedo jest właśnie miejscem dla Ciebie!

Łączymy ludzi posiadających umiejętności z ludźmi szukającymi 
sprawdzonych wykonawców.

Teraz rozwiązanie twoich problemów jest tak proste jak zamówienie taksówki.

Character_Female_Front.png
weedo_logo_biale@2x.png
weedo_logo_biale@2x.png

MASZ COŚ DO ZROBIENIA?

Opisz zadanie, określ
budżet i czekaj na
zgłoszenia od wykonawców.

Wybierz wykonawcę, który

najlepiej odpowiada twoim

oczekiwaniom. Pomogą Ci w tym oceny

i komentarze innych użytkowników

Ciesz się wykonaną pracą. Błyskawicznie zapłać w aplikacji, wystaw opinię i wróć do tego co lubisz robić najbardziej!

weedo_logo_biale@2x.png
ZOSTAŃ
WYKONAWCĄ lub 

ZLECAJ ZADANIA

Na weedo za pomocą jednego konta możesz zlecać lub wykonywać zadania. 
 

Koniec z płatnymi ogłoszeniami 
i godzinami spędzonymi na poszukiwaniu dobrego wykonawcy, który ma wolny termin.
 


Sam decyduj co, gdzie i za ile chcesz robić. Zlecaj zadania i ciesz się dobrze wykonaną robotą lub zostań wykonawcą i zarabiaj robiąc to co lubisz.

 

Weedo już niedługo będzie dostępne w twojej okolicy. Bądź jednym z pierwszych użytkowników weedo, zyskaj bonus na start, dołącz do nas już dzis!

Możesz wybrać oba ;-)

Dziękujemy za przesłanie!

 

Zobacz co zamawiają inni. Na weedo znajdziesz wykonawcę każdego zadania, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Group 338@2x.png
Group 326@2x.png
Group 324@2x.png
Group 333@2x.png

Zobacz gdzie o nas mówili

Zaczęliśmy pomagać w koronie - okazało się, że taki model działa, wiec zdecydowaliśmy się Was wspierać w codziennych zadaniach,
tworząc tym samym wyjątkowe miejsce do pracy.

 

TokFM Logo.png
RMFClassic Logo.png
Mamstartup.pl Logo.png
Kampus Logo.png
TEL-KAB logo.png
RMFMaxxx Logo.png
Radio_Czwórka_Logo.png
domyopieki.pl Logo.png
desk-flatlay-items-keyboard-399160.jpg
weedo_logo_biale@2x.png

OKREŚL SWOJE ZADANIE

Weedo jest zupełnie za darmo.
Dołącz do nas już dziś!